Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Volt még más is ennyire...

Volt még más is ennyire szerencsétlen az érettségivel? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Emelt kémia érettségire mentem, 28 percet írt a google autóval. Ez volt negyed hétkor. Hétkor elindultam, biztos ami biztos. Ekkor látom, hogy 46 percet ír már a tervező. Gondolom hű de jó, hogy előbb indultam. Nos 1 óra 10 perc alatt értem be kb. Mindenhol dugó. Lekéstem az egészet. Várhatok egy évet.

Legalább vissza tudom igényelni az árát?



2022. máj. 10. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Basszus, nagyon sajnálom, mást nem tudok erre írni :/
2022. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos módon ilyenkor nem lehet visszaigényelni. Viszont nem kell egy teljes évet várnod vele, ugyanis októberben is van érettségi.
2022. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ezért nem az utolsó pillanatban kell indulni.


Az érettségi behívón is az van, hogy legkésőbb fél nyolcra be kell érni. Ez nem azt jelenti, hogy elég az, ha éppen akkor esel be.


Ez a te felelősséged, senki sem fog vele foglalkozni.


Neked kellett volna időben elindulnod, számítani arra, hogy akár dugó is lehet és letesztelni az útvonalat korábban, amennyiben még soha vagy nagyon ritkán jártál arra.


Remélhetőleg tanultál belőle és jövőre már időben érkezel.



Nem tudom, hogy hova készültél és van-e másik emelted.


Ha van, és elfogadják csak azt az általad választott szakok valamelyikére, akkor szerencséd van.


Ha nincs, akkor érdemes pótfelvételin jelentkezni egy hasonló képzési területen lévő felsőoktatási szakképzésre, mert annak eredményét akár be is számíthatják később.


Nézd a jó oldalát: így még több időd marad felkészülni és még jobb eredményt tudsz majd elérni.

2022. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg szívás, el se tudom képzelni, hogy mennyire szarul érezheted magad most emiatt. Sajnos nem tudsz mit tenni, nem fogja érdekelni őket, hogy dugó volt, a te felelősséged, hogy odaérj időben. Amúgy fél 8-ra ott kellett volna lenned, szóval a te hibád is, hogy nem indultál el előbb. Ha tényleg 28 perc lett volna az út, akkor pont beértél volna, de muszáj számolni azzal, hogy dugó is lehet, főleg ilyenkor. Annyit tudsz tenni, hogy jelentkezel a következőre, tanulsz az esetből, hogy soha többé ne forduljon elő hasonló meg ha már így alakult, tudsz még készülni az érettségire és így a következő lehet sokkal jobban is fog sikerülni.
2022. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Google mindig az aktuális adatokból becsli az érkezési időt, és nincs kőbe vésve. Ha elindultál volna negyed 7-kor, valószínűleg tényleg beértél volna 28 perc alatt, még a reggeli csúcs előtt. :(
2022. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Októberben megírom, az nincs elég messze, hogy felejtsek, de még tanulni is tudok. Addig meg nyelvet tanulok.
2022. máj. 10. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz addig pótfelvin fokszra és egy évet jársz utána nyáron megcsinálod az emeltet és beszàmíttatod a tárgyaid
2022. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Üdv a felnőttek világában.
2022. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!