Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ma kaptam meg a behívómat...

Ma kaptam meg a behívómat tanári alkalmassági vizsgára (ME-BTK) ha busszal eljutok innen Szolnokról a Tapolcai-Elágazásig, akkor onnan milyen távolságra van az Egyetemváros? Egy ismerősöm javasolta ezt az útvonalat, én most megyek először Miskolcra.

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 00:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szolnokról próbálnám valahogy megoldani az utazást...
2022. máj. 20. 00:27
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A többit megnézed térképen, ha nincsen pont ott megálló.

2022. máj. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Tapelágtól pár perc séta, vagy 3-4 buszmegálló a 20as busszal az egyetem
2022. máj. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazából már megnéztem az útvonalat csak 1-2 helyen elég bonyolultnak tűnik így elsőre, de remélem, hogy meg fogom találni 😄 Főleg a körforgalmas részek nehezítik...

Pár alkalom után már úgyis menni fog

2022. máj. 20. 09:14
 5/14 nemaRendőrség ***** válasza:
66%
De ha busszal mész miért érdekesek a körforgalmak?
2022. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert Szolnokról a Tapolcai elágazásnál tudnék leszállni, és azt mondta egy ismerősöm, hogy onnan még kb. 13-15 perc alatt be kell menni gyalog az Egyetemvárosba.
2022. máj. 20. 13:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha leszállsz a Tapelágnál (Meki előtt), akkor átmész a szembe lévő zebrán a buszmegállóba. Onnan 20as vagy 22-essel a legkönnyebb bemenni az Egyetemvárosba. (Nem sok megálló, kb 4.) Nem tudom melyik épületbe kell menned, de érdemes a Tanulmányi épület megállóban leszállni, mert az van a "központban".

Gyalog kicsit kiadósabb séta lenne, nem hiszem hogy negyed óra alatt odaérsz, inkább 20+ perc. De akkor is úgy a legelőnyösebb, ha a bicikliúton haladsz végig teljesen a Lidl-ig és ott lesz már az Egyetemváros területe

2022. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Tanári dolog gondolom bölcsész épületben lesz, az pedig az olajkutató buszmegállóhoz van legközelebb.

Plusz most nem is hiszem hogy gyakran megáll a tanulmányi épületeknél a 20as busz

2022. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Google Mapsben letöltheted offline használatra a térképet és odanavigáltathatod magadat. Ha nincsen mobilneted.
2022. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, a BTK-ra kell mennem.
2022. máj. 21. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!