Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van esélyem az...

Szerintetek van esélyem az egyetemre bekerűlni?

Figyelt kérdés

Nos most érettségiztem és a KJE Turizmus és vendéglátás szakára szeretnék menni levelező szakra. Sajnos még nemtudom a jegyeimet meg még lesz szóbeli tudom de pont azokból a tantárgyakból amitől nem félek. Viszont a matekom nagyon rosszúl ment. Sajnos rosszúllettem érettségi közben és nem tudtam koncentrálni és kb egy 5-10 percre ki is kelett mennem, így szerintem csak 2 lesz a jegyem. Viszont emelteztem töriből amin szerintem a 3 megvan az összes többi pedig 4-5 lesz szerintem mert nagyon jól ment. Szerintetek felvesznek? Tudom hogy itt a pontokat nézik és hogy elértem e csak a szakom teljes neve közgazdász-asszisztens turizmus és szerintem itt kell a matek és félek hogy ez miatt nem vesznek fel.

Valaki esetleg tudna segíteni vagy pár dolgot mondani a szakról? Esetleg vannak akik ide járnak?



2022. máj. 23. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen versenyt nyertél amiért jár 100 többletpont? Én soha nem hallottam még ilyenről. Még egy felsőfokú nyelvvizsga is "csak" 40 pontot ér.

2022. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: OKTV helyezéssel lehet ennyi + pontot kapni.
2022. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok-> Én úgy tudtam az OKTV-ért is csak 30 pontot lehet kapni, az is csak a dobogós helyezetteknek jár.🤔
2022. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod.



Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyeken (OKTV) elért


1–10. helyezésért 100 többletpontot,

11–20. helyezésért 50 többletpontot,

21–30. helyezésért 25 többletpontot


Lehet kapni.

2022. máj. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!