Kémia elmélet??

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy jövő májusban emeltezni szeretnék kémiából. Nem vagyok teljesen alapszinten, de eléggé hiányos az elméleti tudásom, így nem szeretnék belekezdeni a feladatsorok megoldásába azonnal. Tervben van az ötösöm lesz kémiából beszerzése is, de addig nem látom értelmét a feladatmegoldásoknak, míg nincs meg a megfelelő elméleti tudásom. A kérdésem az lenne, mely könyvek fedik le a legjobban az emelt szintű érettségihez szükséges elméletet? A mozaikos könyvekre gondoltam inkább.

2022. jún. 5. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A fakt is nagyon sokat segít, vedd fel arra az egy évre. Egyébként az otosom lesz kémiából nagyon jó valóban, és én 2000tol megcsinaltam az osszes emelt érettségit, mindegyiket telefon és net nélkül, és ebresztot is állítottam mikorra fejezzem be amikor lejárt az idő. Ha valami nem ment annak utána néztem utána, és próbáltam rajonni hogy kellene, mi a logika. Én meg 2019be csináltam az érettségit, szóbeli nélkül nekem 83%os lett az emelt kémiam, ezeken kívül nem használtam mást. Fogorvosira jelentkeztem
2022. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!