Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás alapdip...

Nemzetközi gazdálkodás alapdiploma után mesterképzés külföldön vagy itthon?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mik a terveid, külföldön szeretnél elhelyezkedni? Akkor mindenképpen, az ng jó alapot ad, benne van a nevében. Vagy ha csak ki szereted próbálni kulfoldot és van rá pénzed én biztos mennék, de Magyarországon is el lehet helyezkedni ilyen diplomával magas poziciokba
2022. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
A külföldi tanulmány sok szempontból jó, élettapasztalat, nyelvtudás, világlátás. És az önéletrajzban is jól mutat. Szigorúan a szakmai tudást nézve általában nem ad többet egy külföldi egyetem, sőt.
2022. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Én itthon tanultam angol ng-n, mellette két külföldi egyetemen is tanultam, az egyiken egy évet.

Most itthon megyek tovább mesterre.

Külföldön jobb egyetemek vannak, de attól, hogy "külföld", nem lesz jobb, rengeteg ismerősömön látom, hogy ilyen-olyan kisvárosi egyetemecskéken tanulnak, és őszintén szólva nehezen hiszem, hogy nagyon jobb lenne az oktatás.

2022. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!