Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik lehetőséget válasszam ?

Melyik lehetőséget válasszam ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemen nyelvet tanultam, a következő lesz az utolsó felevem.

De nem tudok dönteni, hogy a diploma után csináljak e ha fordító képzést, ami két év vagy csináljak inkább egy másik egyetemi szakot (marketing)?

Melyikben van több lehetőség ? Akar pénzügyileg?


2022. jún. 24. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én a te cipődben járva (nyelvszak, ELTE) beiratkoztam marketingre a BGE-re. Életem legjobb döntése volt.
2022. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen nyelvet tanultál?
2022. jún. 24. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Fordítóit ne!!
2022. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2. Keleti nyelvet. Nem volt rossz és ezzel is lehet (nagy nehezen) kezdeni valamit (például utazási irodánál, légitársaságnál, szakfordítóként stb.) de még sokkal jobb egy gazdasági diplomával együtt. Engem egy sulis társam beszélt rá, áldom minden nap a nevét azóta is.
2022. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!