Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mesterképzést érdemes...

Milyen mesterképzést érdemes csinálni egy nemzetközi gazdálkodás alapképzés után?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen célból csináltad meg az alapképzést?
2022. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érdekel a terület. Izgalmasnak tartom.


De tanácstalan vagyok, mit válasszak, milyen mesterképzéssel lehetne jobbá tenni.

2022. jún. 29. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mi érdekel benne? Melyik része a legizgalmasabb?
2022. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj sajnos nem sok túl izgalmas mesterképzés van közgáz téren nálunk, esetleg megcsinálhatod az alapszakhoz tartozó mestert (nemzetközi gazdaság és gazdálkodás), viszont nem hinném, hogy túl sok újat adna. Ami szerintem megérné az egy Pénzügy mester, feltéve ha érdekel ez a része, illetve ugye vannak a legnépszerűbb mesterek, mint a Vállalkozásfejlesztés és a Vezetés és szervezés, ezek sem túl sokban különböznek, sőt az összes gazdasági mester nagyon hajaz egymásra :D, de ha szeretnél mestert akkor muszáj valamelyiket be vállalni. (ui: én gazdálkodási és menedzsment alapszakon végeztem, most pedig nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterre járok).
2022. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!