Egyetem újrajelentkezés?

Figyelt kérdés

Újra jelentkeztem egyetemre, ugyanarra az egyetemre és szakra, mert azt hittem hogy nem lesz meg elég kredit hogy bennmaradjak. Végül bőven meglett, de a jelentkezést nem vontam vissza.

Mai napon látom neptunban hogy ügyintéző felvette nekem az összes első féléves tárgyat. Ez most azt jelenti hogy el kell fogadtatnom az eddigi kreditjeimet, vagyis újra kell kezdenem az egészet? Azt hittem ez csak akkor történik, ha be is iratkozok.


2022. júl. 27. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem íratkozol be, nem keletkezik jogviszony, maradsz tovább a szakodon.
2022. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De már van jogviszonyom az egyetemmel, ugyanoda jelentkeztem ahol eddig is voltam.


Illetve mire véljem azt hogy felvették az elsőéves tárgyakat az ügyintézők, amit csak gólyáknak csinálnak meg? Főleg hogy az összes tárgy már rég teljesítve van.

2022. júl. 27. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi felvétel nem számít, az ideire nem íratkozol be.
2022. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!