Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e orvosnak tanulni?...

Érdemes-e orvosnak tanulni? (Háziorvos)

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit felhoztál a gyerekpraxissal, kicsit más jellegű kérdés és nem egy tipikus helyzet szerintem. Az orvoshiánnyal nem (csak) az a gond, hogy kevés az orvos, hanem hogy ahogy öregszik a társadalom, egyre több a beteg. De nem a gyerek, mert az alig születik, hanem az idős, akinek tényleg ezer baja van. Ez az égető probléma, nem pedig az hogy némely gazdag falusiaknak az egy köpésre lévő megyei jogú városba kell átsétálni gyerekorvoshoz.
2022. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az égető probléma, nem pedig az hogy némely gazdag falusiaknak az egy köpésre lévő megyei jogú városba kell átsétálni gyerekorvoshoz."


Igen, értem én hogy nem ez az alapvető probléma, csak arró próbálok negyedszerre is reflektálni, hogy már akkora a baj, hogy majdhogynem álom helyekre sem jut orvos. Egy elmaradtott, elöregedő lakosságú, kieső helyen lévő körzetbe meg még annyira se.

2022. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Akkor úgy fogalmaznék, hogy ez nem egy álomhely. Ha már közel a nyugati határ, átjárhatnak Ausztriába dolgozni..,
2022. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5!


Köszönöm a válaszodat! Én ilyen válaszra vártam, mivel én is ilyen válaszokat szoktam adni.



Van orvos ismerősöm, vele el tudnék lenni, de inkább programozónak tudnám elképzelni magam.


Tehát orvos nem a gyerekkori álmom, mindig is programozónak szerettem volna lenni.

2022. aug. 9. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!