Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék úgy puskázni,...

Hogyan tudnék úgy puskázni, hogy sétál a tanár?

Figyelt kérdés
Írni fogok jövő héten magyarból egy dolgozatot, amit egyszerűen nem tudok megjegyezni, és nem szeretnék egyest írni sem. Hogyan tudnék puskázni, hogy ne bukjak le?

2022. okt. 9. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Nyelvtan? Irodalom?

Míg a puskát írod, addig is tanulsz. A legegyszerűbb megoldás a tanulás.

2022. okt. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy. Tanulj.
2022. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 valaki : ***** válasza:
100%
Én annak idején úgy puskáztam, hogy bemagoltam egy új abc-t. Az egyiptomi írásról találtam egy táblázatot. Semmi köze a valósághoz, de megtanultam 1-2 nap alatt. Aztán egy A4-es papírra rajzoltam pár piramist, meg ilyeneket és szépen felírtam rá a kóddal minden fogalmat, szabályt. A tanár azt hitte az csak egy rajz, nem is szólt, hogy tegyem el. Még meg is dicsérte.
2022. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!