Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika mellé milyen minor?

Anglisztika mellé milyen minor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nehezen tudok dönteni milyen minort válasszak az angol mellé

Amik vonzanak:

Szociológia

Nemzetközi tanulmányok

Kommuniáció és média

Orosz

Ti melyiket ajánlanátok? Személyes véleményeket is írhattok ha van, és jövőre tekintve melyiket tudom hasznosítani a munka világában?



2022. okt. 17. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Orosz
2022. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is: orosz.
2022. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is orosz.
2022. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Mindegyiket tudod hasznosítani később, attól függ, milyen területen akarsz elhelyezkedni, viszont a diplomádban nem lesz benne, hogy milyen minort végeztél, szóval ilyen szempontból mindegy. Meg egyetemfüggő is, pl. én is az oroszt ajánlanám, de ha pl. a Pázmányról van szó akkor nem, ott nevetségesen alacsony az orosz tanszék színvonala.
2022. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a diplomában benne van alul nagyon apró betűkkel. Én az oroszt ajánlottam, de igaz, hogy ez függ az egyetemtől is.
2022. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még utólag megtaláltam a kínait..arról mit gondoltok?
2022. okt. 31. 07:56
 7/7 anonim válasza:
54%

A kínai minor elég nehéz. Öt szaktársamból asszem csak ketten mentek át a nyelvi alapvizsgán (amin ugyanúgy nem kímélnek, mint az anglisztikáson.)


Illetőleg ha lehet, inkább specet javasolnék, mint minort, ugyanis utóbbi esetében egyáltalán nincsenek összeegyeztetve az órák időpontjai, nagy az esély az ütközésre. (Plusz pl. az ír specen rendesek a tanárok.)

2022. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!