Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kellene tanulnom, mivel...

Mit kellene tanulnom, mivel kellene foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem megrekedt az életem valami újat szeretnék.

Gyerekekkel foglalkozom (babyszitter vagyok) és szeretem, de kicsit belefáradtam abba, hogy egyik családtól megyek a másikig. Arra is gondoltam, hogy veszek ki egy helyet és nyitok egy magán bölcsit, napközit, de ehhez minimum 6-700 ezer Ft kellene ami jelenleg nincs.

Emellett szeretek jönni, menni ügyeket intézni, vásárolni, utazni. Nagyon szeretem a pszichológiát (egyetemen is gondolkodtam, de már öreg vagyok hozzá), szeretem meghallgatni az embereket, gyerekeket, segíteni megoldani a problémáikat. Masszőr/gyermek masszőr képzésen is gondolkodtam. Írni is nagyon szeretek, szívesen írnék blogot, könyvet, cikkeket, szívesen lennék pl oknyomozó újságíró vagy hasonló.Annyi minden lennék és annyi mindent csinálnék.

Ami még fontos, hogy nekem évek óta nincs kvázi főnököm, tehát mindenképpen olyan dolgot csinálnék amit vállalkozóként tudnék.

25 éves vagyok



2022. okt. 24. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy öreg az egyetemhez. 10 évvel idősebben sem lennél az.
2022. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Apukám barátnője 40 éves volt, amikor befejezte az egyetemet alapon és az egyik rokonom a mai napig egyetemre jár (igaz azért, mert a munkahelye elküldi, de ő is 40). Nem vagy idős hozzá. Ingatlanan ügynök sok helyre megy/utaz, idegenvezető (bár az nagyon nehéz), esetleg turizmus szak (van belőle foksz is). Az írást elsőként próbáld ki, kapj visszajelzést, de így is kétséges, mert Magyarországon nem tudsz megélni belőle, ha fő állásban szeretnéd azt. Itt most a regény írásra gondoltam elsőként.
2022. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
46 évesen kezdtem el az egyetemet és 49 évesen, jövőre fogok végezni. Még dolgozhatok az új végzettségemmel 20+ évet. Te hol vagy már öreg az egyetemhez? Inkább 40+ éven át keseregsz, hogy de hülye voltál, hogy nem vágtál bele?
2022. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!