Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Probléma, ha csak otthon...

Probléma, ha csak otthon értem meg az egyetemi tananyagot?

Figyelt kérdés
Szinte mindig így van, csak otthoni utánajárással értem meg az anyagot, az előadásokon ülök, mint egy kuka, így néha azon is gondolkozom, hogy a levelező képzés sokkal jobb lenne.
2022. nov. 1. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy még vizsga/zh előtt megérted? Mi lenne a probléma?
2022. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkozom, hogy van-e értelme így nappalira járnom, ugyanazt mondják el, ami a könyvben benne van. Nem olcsó az albérlet. :(
2022. nov. 1. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakfüggő,


Ha levelezőn hozod a szinten, akkor inkább dolgozz mellette, mert az nem csak pénz, hanem szakmai tapasztalat is -ha a szakodnak megfelelően helyezkedsz el. Többet ér, mint napplain vergődni.


De van olyan szak, amit viszont erősen ajánlott nappalin végezni.

2022. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tanárin vagyok. Meglátom, de a legtöbb tanár csak a diát olvassa fel, ezért bizonytalanodtam el.
2022. nov. 1. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

"a legtöbb tanár csak a diát olvassa fel"

Elég gyenge képzésen lehetsz. Már középiskolában a diákok számára sem engedik meg ezt...

2022. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!