Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Radnóti vagy Békásmegyeri...

ELTE Radnóti vagy Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a fiam most negyedikes, kitűnő tanuló, elég jól megy neki az iskolai anyag és versenyekre is rendszeresen jár, illetve egy kicsit hiperaktív nagyan szeret sportolni is.

Felvetettük neki, hogy szeretne e a következő évtől szeretne e gimnáziumba járni és nagyon tetszett neki az ötlet, végül ez a kettő gimnázium maradt amik között vacilálunk, szóval szeretnénk segítséget kérni.


Milyen az iskolákban a hangulat, milyenek a tanáruk, mennyire színvonalas az oktatás, milyen szakkörök vannak, milyen sportlehetőségek stb. ?



2022. nov. 1. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

A Radnóti nagyon szuper gimnázium. A sarkon lévő Szent István is.


Merre laktok a városban? Mert mi arra törekedtünk a suliválasztásoknál, hogy az összes elérhető legyen háztól házig egy járattal, ne kelljen átszállni vagy dzsuva helyeken gyalogolni.

2022. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Radnótihoz lakunk közelebb. de egyenlőre fontosabbnak találnánk a tanítás minőségét, mint a közelséget
2022. nov. 2. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem említhető egy lapon a kettő. A Radnóti sokkal magasabb színvonal, az ország egyik legjobb gimnáziuma.
2022. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
#3 Ahogy a Veres is, hosszú évek óta top 10-es, pár éve országos 3. volt, de sebaj. :D
2022. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
4. Mint írtam: nem rossz gimnázium a Veres, de az elte gyakorlók és a fazék egy teljesen más liga. A rangsorok nem érnek sokat, pl. figyelmen kívül hagyják azt, hogy a fazekas-radnóti végzettjeinek több mint a fele külföldi egyetemen landol.
2022. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én Veresbe járok, szeretem. Minden szakra több tanár van így van akiknek jobb van akiknek rosszabb jut. Nagyon jók szerintem a közös programok amiket a suli szervez es nagyon összekovácsolja a sulit es az osztályt. Ha kerdesed lenne nyugottan irj privatban :D
2022. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!