Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hogyan döntsek?

Szerintetek hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 10.-es vagyok egy keresztény iskolában Budapest közelében.Nem tudom, hogy hogyan kellene döntenem azzal kapcsolatosan hogy átfelvételizzek-e a budapesti Radnóti Gimnáziumba.A suliban sok a konfliktusom az osztálytársaimmal, másolják a jegyzeteim és a tanulás picit le van nézve.Vannak barátaim félre ne értsétek és az oktatás is nagyon jó.Tanárokat nagyon szeretem.De elegem van hogy sírok minden napom után a közösségben való szerepem miatt.Még próbálkozom,mert a remény hal meg utoljára.Fontos hogy közel van....de lehet jobb ha váltok...Mit gondoltok?



#ELTE #átvétel #Budapesti Radnóti Gimnázium #radnóti gimnázium
2020. febr. 19. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ennyire nem érzed ott jól magad, akkor mindenképpen próbálj meg átmenni egy másik iskolába! Szerintem ott jobb lesz neked! Sok sikert hozzá, és majd írd meg, hogy átvettek-e! <3 <3
2020. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!