Hogy lehetne ilyen életem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, jövőre választanom kell egyetemet. A kérdésem szerintem fura lesz, ne oltsatok le egyből! Mi az a pálya amivel ilyen életet biztosíthatok magamnak:


https://www.youtube.com/watch?v=_h4eHELW65M


Nem egyből, de 25 éves koromra mindenféleképpen! Mi lenne az a legális karrier, amit kitanulva ezt elérhetem? Tudom, ehhez sok pénz kellene. Az orvosi pálya részemről nem menne, az nagyon távol áll tőlem. Informatikában van ekkore pénz?

A másik az, hogy én több nőt szeretnék, egyszerűen nekem a monogámia nem jön be.


Aztán amikor már a pályán vagyok, ilyen bulikat szeretnék rendezni:


https://www.youtube.com/watch?v=9JXCmQqK-6s


Egy ilyen buli mennyi pénzbe kerülne? Csak hogy legalább tudjak viszonyítani!

Valaki közületek él hasonló életet és tudna dobni néhány információt ezekkel a kérdésekkel kapcsolatban? Vagy még annyi, hogy ezek a bombázók az előadók női, vagy csak modellek a klip kedévért? Én az szeretném ha a barátnőim lennének. Ez szerintetek meredek és elrugaszkodott cél egy 19 éves srác számára? Mint mondtam olyan 25 éves koromra szeretném megvalósítani!



2022. nov. 14. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2. Kérdésre válaszolva: igen, modellek a klipben szereplő nők/férfiak.

1. Kérdésre válaszolva: ehhez a felső tízezerhez kell tartoznod. Pl mint egy olajmágnás, vagy örökölt vagyonú háttérrel rendelkező család leszármazottja, lottómilliomos, szponzorált élsportoló, feltaláló, stb.

Kívülről, ha nem mozogsz eleve ezekben a körökben kb lehetetlen. Csak csodával. Úgy hogy egészségesebb lenne belőni egy középosztálybeli életmódot. Persze ha van lehetőséged költözz Dubaiba/LAbe, stb. és alapíts céget. Sok sikert.

2022. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valami általam felépített legál biznisszel, vállalkozással nem lehetne? Elég sokan törtek fel az elmúlt években is! Nem szeretném feladni az álmaimat. Nem rapper akarok lenni, csak a klippekben látott életmód a célom. Amúgy köszi a választ!
2022. nov. 15. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát ezt ott cseszted el hogy nem dollármiliomos gyereke vagy :D



Informatika jó pénzt hoz de nem ennyire jól.

Orvosi pálya dettó, főleg hogy 25 évesen még valszeg nincs semmilyen specializációd.


Hacsak nincs valami nagyon nagyon jó vállalkozás ötleted akkor nem hogy 25 éves korodra, de 50 éves korodra se lesz ennyi pénzed.

2022. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valamit ki kell találnom akkor! Nyitott szemmel és füllel járok.
2022. nov. 15. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Házasodj be valahova, az a legegyszerűbb és vegyél pár lottót meg legyél vallásos és imádkozz sűrűn a siker érdekében.

A videókat nem néztem meg, de leginkább rajtad múlik és a szerencséden. Lehet jól keresni elég sok mindennel, de általában nem rögtön. Kb 1-3 éve lehet 15 évesen rendes munkahelyed vagy még nem is végeztél az egyetemmel (orvosi). Apró elérhetőbb célokat tűzzél ki, mert így sosem leszel elégedett és boldog az életeddel

2022. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok pénzed attól lesz, ha megtanulod, hogyan működik a gazdaság, hogy működnek a pénzügyek és időben elkezdesz minél jobb pénzügyi döntéseket hozni.

Sok kicsi sokra megy. Ha a sok kicsit nem költöd el napi hülyeségekre feleslegesen, akkor fel tudod őket halmozni. Minél többet halmozol fel, annál nagyobb befektethető tőkéd lesz. Ha megtanulod, hogy működnek a befektetések, akkor az összegyűjtött pénzed elkezd neked dolgozni, kamatozni. Ha mellette minél értékesebb tudással kezdesz dolgozni valahol, annál több pénzt kereshetsz, amit ha nem luxusra költesz el, hanem befekteted, akkor az is pénzt kezd termelni.


Pl. Ha naponta elszívsz egy doboz cigit, abból 40 év múlva legfeljebb betegség és szemét halom lesz. Ha a napi egy doboz cigi árát befekteted és kamatozik, akkor 40 év alatt 20 milliót spórolsz össze a napi egy doboz cigi árából.


Ha egy olcsó telefon is elég lenne, hogy telefonálni tudj, de te minden évben megveszed a legújabbat, akkor azt a pénzt, amit a mai luxusra költesz a jövőbeli gazdagságodtól veszed el.


Ha tanulsz és jobban fizető munkát végzel, akkor jobban tudsz keresni és több pénzt tudsz kamatoztatni, ami gyorsabban és többet fog fialni. Ha kevesebbet tanulsz és rosszabbul fizető munkát végzel, akkor kevesebbet fogsz keresni és kevesebb pénzt tudsz befektetni és így szaporodni is kevésbé fog.


Néhány tipp, hogy elindulj a tudatos pénzügyek felé:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez remek volt!
2022. dec. 4. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül fog 25 éves korodra összejönni, de minél előbb kezdesz el tenni érte, annál nagyobb az esélye, hogy hamarabb elérsz valamit. És még ha nem pont ezt a célt éred el, akkor is valószínű, hogy sokkal többet elérsz, ha okosan teszel érte, mint akkor, ha nem.


Sok sikert és kitartást!

2022. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lejjebb raktam a lecet, reálisabb célokat tűztem ki!
2022. dec. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!