Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csúszok szét amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csúszok szét amikor a sráccal megbeszélten találkozni "kell", es miért csak spontán tudok, ill vagyok rendben? De és a szex is ilyen.

Figyelt kérdés

Szoval nem első alkalom ha megbeszélunk mindent kb ki hogy ér rá, de jo sokat tudunk egyutt lenni, előtte "szétcsuszok", nincs kedvem nem tudok készülni, izgulni, stressz, KO leszek nem akarok semmit csak netezni 4 fal közt stb.


Viszont spontán ha hiv váratlanul, olyankor mint a villám "belémvág" az "adrenalin", felpörgök, "rohanok".


Már azt sem tudom mégis hogy magyarazzam ki a mai napot is pl mikor mindketten ráérnénk igazábol, és nem megy, jön ez hogy nekem ez igy görcs lesz csak.

Hál ég még azért ott nem tartunk hogy számonkér, azaz hagy szabad akaratomban, igy ebből nincsenek viták. Van élete is, nem csüng rajtam.


Csak nekem stressz hogy nem vagyok képes logisztikázni és inkább a feladataimat teendőket hanyagolom a spontenaitások miatt, amikor meg nincs teendőm, meg beüt a "krack".



A szexben is az húz fel, ha mondjuk vita volt vgy vmi nem passzolt vagy feszültség van, vagy hiányzott, nem tudtam mit csinál hol van stb, amikor meg minden a sinen van..hát..



#ha lehet akkor nem megy, csak ha nem lehetne
2021. febr. 27. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ha készülök valahogy soha semmi sem elég jó, mindent rossznak, muszáj, elégtelennek érzek, ha spontán megtörténik, sokkal nagyobb kedvem van és olyankor minden elég jó. Elég maximalista vagyok, te is?


Egyébként vannak olyan napok, mikor a sminkem, hajam bőröm, ruhám valahogy oké, nem tűz nagyon a nap, nincs túl meleg.. Szóval ha belegondolok azt szeretem, ha olyankor jön a spontán dolog, mikor mindent tökéletesnek érzek:)

2021. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem a spontán eseteknél neha az sem számit ha epp nem voltam a toppon.

A nem spontánnál meg jobb ha tükörbe sem nezek, annal rosszabb lesz

2021. febr. 27. 16:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazábol szerencsésnek erzem magam a sráccal hogy pont nem nyaggatos tipus
2021. febr. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!