Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki tippet tudna ajánlani?

Valaki tippet tudna ajánlani?

Figyelt kérdés
Holnap írok töriből,de semmit nem tanultam rá.Egy hétig beteg voltam és amikor kérte a bepótolandó dolgokat töriből senki nem küldte el nekem.2. napja könyörgök,de semmi.Ma este küldte el végül a tanár,de este sose fog az agyam.A konkrét kérdésem az, hogy valaki este tanulásra tippeket tudna adni vagy puskázási tippeket?
2022. nov. 20. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányadikos vagy de én végzősként azt mondom hogy sehogy.

Legrosszabb esetben kapsz egy témazáró egyest, ami kettőszáz százalékos. 2 hét múlva következő tz jön úgyis, akkor meg írsz egy jót.

2022. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok egyébként azt elfelejtettem írni.Minden esetre azért köszönöm
2022. nov. 20. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno úgy csináltam hogy a vonalzó hátuljára felragsztottam egy lapot és arra írtam a puskát. Vagy simán a padra ceruzával.
2022. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor felkeltem hajnalban tanulni. Ha 5-kor vagy 6-kor kelsz, még tudsz valamennyit tanulni rá. Puskázni szerintem csak a könyvből tudnál, mert a puskát is meg kell írni, nem megy az olyan gyorsan. Legalábbis én amikor próbálkoztam, biztos szántam rá egy órát, annyi idő alatt meg már meg is lehet tanulni.
2022. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Direkt hamar keltem most fel.Köszönöm a segítségeket!
2022. nov. 21. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!