2 levelező egyetem?

Figyelt kérdés
Feltételes kérdés! Mivel abszolút, semm fogalmam erről, ezért nagyon abszurdnak/hihetetlennek hangozhat. Szóval 2 levelező egyetem, lehet dolgozni? Pl:futár, kávézóban, könyvesboltban.És a levelező egyetem mellett dolgozni és esetleg verseny sportolni? Vagy érdemes lenne 1 nappali, 1 levelező képzés? Fontos a munka is. Valaki ötlet?

2022. nov. 20. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább egymás után végezzem el az egyetemeket? Amúgy a táncművészetit gondolom nem lehet levelezőn. Az azért elég fura lenne.
2022. nov. 20. 23:16
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Minek neked két levelező diploma egyszerre? Hova rohansz egyáltalán?


Nem értem.


Én estin tanultam, a szakmában dolgoztam közben. Vérizzadós volt.


Ha már mindenáron teljesíteni akarsz, teljesíts egy helyen, például a karrieredben. Helyezkedj el egy normális helyen és mellette pörgesd azt a szakot, ami a leginkább szolgálja a célod. Semmi értelme papírt gyűjtögetni az idővel rohanva, nem ettől leszel jó szakember, sőt, ettől csak egy kiégett, szétszórt szar maradsz.


Egyébként levelezőn péntek délután és szombaton van tanítás, a legtöbb helyen egész nap. Kétlem, hogy ott tudsz lenni két helyen

2022. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

A nappali+ levelező meg egy rossz vicc. Mikor akarnál dolgozni mellette? 😂 Ne hülyéskedjünk már.

Jó lenne ha kitalálnád, mi a célod ezzel esztelenkedés helyett, mert így csak pénzt és energiát égetsz.

2022. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Haat, igen. Eloszor ki kell probalni egy egyetemet, hogy azt az egyet tudod e munka mellett vegezni. Nem csak a szak, vagy szakok nehezsege szamit, hanem egy csomo egyeb dolognak az osszeegyeztetese.


A tancmuveszetin egyebkent vannak esti szakok. Kuldom a linket, amirol tovabb mehetsz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2022. nov. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Még ha valami olyan szak lenne, ami kifizetődő...


Semmi baj a művészdiplomákkal, de aki estin meg munka mellett akarja csinálni, az

a) már most is ebben dolgozik és rég egy felfedezett tehetség, így bizonyára kap támogatást is a munkája során

b) csak egy túltolt hobbi lesz neki egy hasznavehetetlen szar végzettséggel.

2022. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nappali és levelező egyszerre kb annyira kivitelezhető mint egy nappali meg egy teljes munka egyszerre. 2 levelező és részmunka úgy már elképzelhető, én levelezőn vagyok, mellette szakképzés estin mellette meg egy részidős munkám van. Vagy egy levelező és egy teljes idős munka. Más opciót nehezen tudok elképzelni. Az, hogy mi indul levelezőn a felvi tudja megmondani. Mivel mérnökik is indolnak, így egy tánc szakon nem csodálkoznék.
2022. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!