Feladjam az egyetemet?

Figyelt kérdés
Töri szak. Motivált vagyok, egy-két rész kivételével nagyon érdekel, egy Mezopotámiás gyakorlati tárgyam négyesre is sikerült, de az csak ZH-ból, s egy szabadon választható beadandóból állt össze, kb mindenki meg tudja csinálni. Ott van még egy görögös gyakorlat, de az az istenért se akar menni, így a legrosszabbra is felkészültem, hogy újból fel kell vennem, ráadásul abból egyetlen ZH lesz. Szóval eléggé hullámvölgyes az állapotom, ugyanakkor a törit szeretem, s terveim is vannak vele.
2022. nov. 29. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értellek.Feladni egy tárgy miatt??

Én nekem is volt "kedvenc" tárgyam 5. vizsgára lett meg a 2-es.Sokan 3-4x mennek újra egy tárgyból,amire egyszerűen nem áll rá az agyuk.Emiatt otthagyni a képzést hülyeség lenne.Neki ülsz és megcsinálod kövi félévbe.Lazán feltudsz rá készülni

2022. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jó, csak olyan sz.r, hogy másnak sikerül, nekem nem.
2022. dec. 1. 13:52
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt átérzem.Engem is a sírógörcs kerülgetet sokszor attól a tárgytól.Sok álmatlan éjszaka volt mire meglett.Annyit tudok mégtanácsolni,ami nekem is sokat segített az a magántanár,vagy évfolyamtárs akinek nagyon megy.Egy sörért bármit elmagyaráznak.
2022. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%
Mit nem lehet érteni egy ókori görög gyakorlatos tárgyból?
2022. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14. Egyetemen azért rendesen belekérdeznek.
2022. dec. 1. 16:52
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
15. Az egyik szakom a töri volt, tisztában vagyok a tárgy követelményeivel.
2022. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16. Értelek. Azért biztosan volt olyan témakör, ami neked is nehezebben ment. Nem vagyunk egyformák.
2022. dec. 3. 22:41
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
17. Volt, ami nehéz volt, de az ókor egy mese.
2022. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!