Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet még belőlem villamosmérn...

Lehet még belőlem villamosmérnök, ha 25 vagyok, humán beállítottságú és világéletemben 2-es voltam matekból és fizikából?

Figyelt kérdés

Humán tárgyak mentek, pl. a töri és a nyelvek. Elvégeztem egy humán szakot, szereztem diplomát, de nem tudok megélni belőle. Betanított munkás vagyok, nem kapom meg a 200 nettót sem.

Viszont rájöttem, hogy fontos a pénz, akarok házat, autót, családot is kéne alapítani, ezt meg így nem lehet. Szóval kéne valami piacképes szakmát szerezni.



2022. dec. 5. 04:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Plusz pályakezdőként nagyon nehéz boldogulni. A szakma alsóbb szintjei telítettek.
2022. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm mérnökinfós, s meg tudom erősíteni, ezért is ment tovább mscre
2022. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kólauborkával ***** válasza:
52%

Aki programozót ismerek, mind jobban keres mint én, vagy csak picivel alatta, én ezért ajánlom. Ök heti 1-2 homeoffice én meg a terepen minden nap (én ezt is szeretem, de sok embernek jó egész nap ülni).

Mo djuk jah, amennyinek ma programozónak tanulnak biztos nem mind tanulta meg rendesen, az persze, hogy nem kapja meg a lóvét…

2022. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ismerek egy embert, aki 2-es volt matekból és közlekedésmérnök lett. Vagy az nem olyan matekos szak?


Talán még a gazdasági pálya érdekelne. De akkor valami komolyabb, pénzügy-számvitel, alkalmazott közgazdaságtan vagy ilyesmi.

2022. dec. 5. 13:16
 15/17 NTBS ***** válasza:
Lehetsz, de nem lesz könnyű. A pénzen majd akkor gondolkodj, ha lesz róla papír.
2022. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A közlekedésmérnökit nem ismerem, de a villamosmérnöki matek, fizika nagyon nehéz.
2022. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással nem. Az első félévben ott fogod hagyni. Ha pénz számít, akkor valami szakmát célozz inkább meg.
2022. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!