Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne otthagyni az...

Érdemes lenne otthagyni az egyetemet (gazdasági szak) és építőipari szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 12. 20:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Te beszélsz ambícióról, amikor azt javaslod, hogy menjek a közszférába? Önkormányzat pénzügyi osztály? Még egy mekiben is jobban fizetnek.

Én ambíciózus vagyok. Nem akarok egy alkalmazott rabszolga aktatologató lenni, saját vállalkozást akarok. Ahhoz meg kell egy normális szakma, amivel értek is valamihez.

2022. dec. 20. 03:04
 42/56 anonim ***** válasza:
86%

:)) Az nem én voltam, képzeld min. 2 ember van még itt veled, pedig már oldalakkal ezelőtt elveszítettem igazából az érdeklődésem.


Amúgy az ambíciózus ember tanul és halad előre, nem panaszkodik és kiutak után keresgél a neten. ÉN ambíciózus vagyok, főállás melletti saját vállalkozással, napi 12 óra melóval, 3 nyelven beszélek és már rég nem Mo-on élek, nemhogy valami nyamvadt vidéki tanyában gondolkodjak! :DDD Ambíciózus vagy, mert 300 helyett 600-at akarsz keresni? Ejha! :D

2022. dec. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Mert ha szerzek egy büfészakos másoddiplomát, azzal előbbre jutok az életben
2022. dec. 20. 05:10
 44/56 anonim ***** válasza:
86%
Ezt sem mondtam :) Neked már annyi.
2022. dec. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te teljesen össze vagy zavarodva. Egyszer pénzügyi elemzői munkakört akarsz, vidéken nincs olyan munka, amit szeretnèl, de csak ott képzeled el az életed, bárki bármit ír, az rossz, utána már büfészaknak nevezed az egész képzést, egyszer kőműves lennél, utána IT-s, aztán pénzügyi elemző, majd megint kőműves...és folyamatosan csak a kifogásokat gyártod, így nem fogsz semmire se menni.
2022. dec. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
66%

Uhh kérdező asszem neked az utcaseprés meg a gyári munka való, szerintem hagyd ott az egyetemet és menj el 3 műszakozni.

Ilyen toxikus hozzáállású embert is rég láttam.


Többiek, szerintem hagyjuk olyan emberen nem lehet segíteni aki egy fűszálat nem hajlandó ezért odébbtenni

2022. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Aki lógatja a lábát egy irodában, az sokkal inkább lusta, mint aki elmegy kemény fizikai munkát végezni dupla annyi pénzért.

Nyilván nekem is kényelmesebb lenne egy irodában ücsörögni, de hát abban nincs pénz. Nem veszitek figyelembe a tényeket, hogy egy építőipari vállalkozó jobban keres, mint egy aktatologató.

2022. dec. 20. 14:21
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hajrá menj csak és kemény fizikai munkázz :D nem tartunk vissza.


Ugyan szerintem egy másik dimenzióban élsz de hajrá. Azért 5 év után kíváncsi lennék hogy ugyanez lesz e a véleményed

2022. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Építőipari vállalkozóként is az keres jól, aki sokévnyi munkát beletesz. Hosszú távon meg lehet, hogy le is rokkan.
2022. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
csak szólok itthon vége az építőiparnak, amelyik szakinak van esze és nem akar éhen halni már külföldre tervez jövőre
2022. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!