Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne otthagyni az...

Érdemes lenne otthagyni az egyetemet (gazdasági szak) és építőipari szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 12. 20:35
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
19%
Voltak olyan allas hirdetések a neten ahol napi 30-ert kerestek alkalmazottként Budapestre komuvest meg acsot. Sztem ha az ember komuveskent el akar kezdeni a fővárosban, kiirja ezt valahova csoportokba sztem már másnap van melója.
2022. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A szakmát tanuld meg, diplomázz.

Trógerolni azután is ráérsz, ráadásul a gazdasági szakot majd akármelyik iparban is hasznosíthatod.

2023. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt veled azóta?
2023. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
48%
#53 Építőmunkásként dolgozott és milliárdokat keresett vele. Majd nyitott egy kaszinót Las Vegasban mint a többi magyar építőmunkás a milliárdjaiból.
nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem kedves kérdező,ha már annyira az építőiparban akarsz dolgozni akkor ne köműves, hanem Gázszerelőnek tanulj nem vicc ezzel milliárdos leszel


(Lásd:Mészáros lőrinc)

febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Ha valami tényleg keresett gazdasági szakot néztél ki akkor azt elvegeznem. Utana is lehet váltani. De ha mondjuk valami gazdment ahol több ezren végeznek évente akkor annál lehet, hogy egy komuves végzettség is jobb lehet.
febr. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!