Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes szociális munka...

Érdemes szociális munka szakra menni ez esetben?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanulni, szeretnék egy diplomát. Amit tudni kell rólam, hogy igencsak együttérző ember vagyok, szeretek másokon segíteni, utálom a konfliktust. Megláttam, hogy van ez a szak, s elgondolkoztam, talán ezt kéne tanulnom. Érdemes elvégezni?
2022. dec. 30. 05:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

istenem emberek, ne ajánljatok már mérnöki képzéseket olyanoknak, akinek semmi affinitásuk az adott területhez. Miért jó az, hogy egyből kibukik majd?


Kérdező, én a helyedben (gondolom nő vagy) valami egészségügyis szakra mennék, ápoló stb, ott tényleg segíthetsz valódi betegeknek.


Szerintem te se akarsz cigányokkal veszekedni egész nap, írod hogy kerülöd a konfliktust, ilyen helyeken megy az üvöltözés ezerrel.

2022. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%

#11

Teljes mértékben egyetértek. Rohadt unalmas már, hogy minden kérdés alá benyögdösik egyesek, hogy legyen az illető mérnök meg it-s meg társai. Ez a szakmának sem tesz jót meg azoknak sem, akik nem kapnak normális tanácsot, csak ezeket a szarokat. Képzeljétek el, nem mindenkinek az az álomkarrier, ahol pénzt foshat. Én sem csinálnám szívesen, ha nem érdekelne, engem sem a fizetés meg a megélhetés hozott erre a területre, és csak ezért tudtam jó szakemberré válni. Aki egy pénzagyú fasz, az nem fog

2022. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!