Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkönnyebb választot...

Melyik a legkönnyebb választott érettségi tantárgy?

Figyelt kérdés
A leges legkönnyebb amit a legtöbben választanak

2023. jan. 11. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
földrajz
2023. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a kémia volt, válaszd azt amit szeretsz
2023. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semelyik se könnyü igazán. De nyilván amiböl jó vagy azt gondolom könnyebben fogod tudni megcsinálni meg szivesebben.
2023. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hittan, etika.
2023. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, hogy ez teljesen szubjektív. Én pl. mindenből jó tanuló voltam, kivéve kémiából, abból reménytelen eset. A kettes válaszolónak lehet, hogy könnyű volt abból érettségiznie, de én meghaltam volna. :D Számomra a második idegen nyelv volt a legkönnyebb, de az osztályból többen infót választottak, és a földrajzot és a társadalomismeretet is hallottam, hogy könnyebbnek nevezték páran. Aki szakmát tanul, annak meg remélhetőleg szakmai tárgyból egyszerűbb érettségiznie. De ez tényleg teljesen szubjektív, nincs egy jó válasz erre a kérdésre. Ha a kémia megy jól, akkor válaszd azt, ha a tesi, akkor azt. Illetve nem tudom, hogy felvételizel-e, de ha igen, akkor érdemes megnézni, hogy milyen érettségik kellenek a kiszemelt szakra.
2023. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is mindenből ötös voltam, számomra a matek és a biosz volt a legkönnyebb. Történelemből vért izzadtam, hogy ötös legyek, az angol meg csak szimplán kellemetlen volt és nyűgös
2023. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A ritkább választott tárgyak közé tartozik az etika és társadalomismeret (valami ilyen néven), több nyelv (francia, spanyol, olasz, latin, orosz), ének-zene, rajz, és a mozgóképes tárgy.

A földrajz népszerű.

2023. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
társadalomismeret, iagzából egy projektmunkát kell csinálni
2023. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy a földrajz és az infó népszerűbb, legalábbis nálunk ez a kettő volt a leginkább választott. De amúgy ez nagyom "kinek mi". Én pl. mindig jó tanuló voltam viszonylag, de a biológiát sosem szerettem, abból nehezebb lett volna érettségizni, mint pl. földrajzból, de lehet, hogy másnak ez pont fordítva van.
2023. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy beszélünk a hittanról, mintha az egyetlen tantárgy lenne, pedig hivatalosan nincs hittan, csak katolikus hittan, református hittan, evangélikus hittan, zsidó hittan, satöbbi, amelyek mind külön tárgyak.
2023. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!