Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus BSc levelezőn kibírható?

Figyelt kérdés

A Szegedi Tudományegyetem programtervező informatikus alapképzése érdekelne, levelező tagozaton Békéscsabán.

A levelezőt azért választottam, mert érettségi utánra állásajánlatot kaptam ami nekem nagyon kedvező. Ilyenkor hogy működik a levelező tagozat? (Mert van sima levelező, és levelező - Békéscsaba) Illetve levelezőn a 0-ról mennyire durva elkezdeni a programozást, a matek mennyire brutális?


2023. jan. 12. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2023. jan. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk mellette vagyonor vagy nyugis helyen, havi 10 muszakot vallalva, akkor igen, mert tudsz mellette tanulni.
2023. jan. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szakrol nem tudok semmit, bocsanat. Viszont ugy van ez, hogy a Szegedi Tudomanyegyetem ket helyen inditja levelezon a szakot, Szegeden, amit te sima levelezonek neveztel, es ahogyan irtad, Bekecsaban is. Mindenki azt jeloli be elso helyre, ahova szeretne, hogy inkabb felvegyek. Az nem garantalt, hogy jovo szeptemberben mindket helyen tudjak inditani a levelezot, de van ra esely, foleg Szegeden. De azert Bekescsaban is van remeny.


Tavaly az altalanos felveteli eljarasban (juliusban) 8 ember kerult be az alapkepesre, allamilag finanszirozottra levelezore Bekescsabara. Potfelvetelivel (augusztusban) meg 2 ember csatlakozott a felvettekhez, szinten allamilag finanszirozott levelezore. Koltsegteriteses hallgato nem nyert felvetelt erre a kepzesi helyre es formara egyik felveteli eljarasban sem. Azt nem lehet tudni, hogy mennyien iratkoztak be Csabara ebbol a 10-bol, de szerintem meglett a letszam, amivel el tudott indulni a szak ott is.


Ha szeptemberben nem indulna, de Szegeden igen, akkor oda vesznek fel, (ha meglesz a pontod) csak jelold Szegedet is, ha gondolod. Szegedre tavaly 61 ember jutott be az ingyenes levelezore, 7 koltsegteritesesre, majd potfelvetelivel meg 14 az ingyenesre es 7 a koltsegteritesre. Szoval a szegedi kepzesen joval tobben vannak. Ha mind beiratkozott, az 89.


Mindket kepzesi helyhez ezt irjak: A levelező munkarendű képzésben az érintett hallgatókkal kötött megállapodásnak megfelelően a hallgatók tanórái tömbösítve, az egyes szakok képzési tervének megfelelően hetente, ill. kéthetente, pénteken és szombaton kerülnek megtartásra. (Ha megtalalnam az orarendet, akkor az is vilagossa valhatna, h ez konkretan mit jelent)

2023. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt talalod meg a tantervi halot. A prog-info levelezos BSc-t nezd! Benne vannak a tantargykodok, a tantargyak neve, a targyert felelos tanarok neve, a kovetelmenyek, (gyakjegy vagy vizsga) hogy melyik felevben kell felvenni, van-e a targyfelvetelnek elofeltetele, mennyi a feleves oraszam, a kredit, stb. (2017-tol ervenyes felmeno rendszerben. Ujabbat nem talaltam, ugyhogy talan ez meg ervenyben lehet.)


[link]


Sajnos a kepzesrol es a teljesithetosegerol, arrol, h durva vagy sem, fogalmam sincsen, bocs!

2023. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon
2023. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja csak hogy tudd, hiába Békéscsabára jelentkeztél, az összes vizsga Szegeden lesz🤣 természetesen ugyanaz a vizsga mivel azok a tanárok tartják. Egyetemi szint, nem fősulis a matek oktatás. Rohadt nehéz, én már lenyomtam 3 félév matekot sikeresen de brutál mennyi energiát igényel
2023. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!