Milyen a programtervező informatikus és az ELTE?

Figyelt kérdés

Programtervező informatikusra szeretnék majd jelentkezni és eléggé félek. Nem tudom hogy mi vár rám és erről szeretnék kérdezni olyan embereket, akik tudnak tapasztalatot mondani akár az ELTE-ről vagy magáról a szakról.


Mi fog rám ott várni?


Tényleg nehéz a matek ott?


A programozást az alapoktól kezdve fogjuk kezdeni, ugye jól tudom?


Na és milyen programozási nyelvvel fogunk foglalkozni?

(Ez fontosabb lenne nekem mert akkor már most elkezdeném tanulni hogy ne 0 tudással induljak.)


Nagyon köszönöm szépen a válaszokat és tényleg bármilyen segítség (új információk is amiket tudnom kellene, de nem kérdeztem) jól jönne, köszönöm szépen!



2023. jan. 14. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Leindler László: Analízis. Bocsi, elírtam a nevét
2023. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9. Gondolom a kernel ac fogalma megvan és tudod, hogy mit jelent. Nulla erőfeszítéssel csalásokat készíteni egész jövedelmező, és könnyen továbbfejleszthető.
2023. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Igen, par embert ismerek is aki ezzel foglalkozik, igaz nem magyarok.
2023. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? Nem etikus, de az pontosan kit érdekel? Mindenki pénzből él
2023. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!