Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zeneboltban szeretnék dolgozni...

Zeneboltban szeretnék dolgozni, mit kell ehhez tegyek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy itthon, illetve külföldön is mire lenne szükségem, hogy zene/hangszer boltban dolgozhassak? Van erre bármi felé képesítés, szükséges bármi felé papír? Több mint 10 éves zenei tapasztalattal, és gyakorlattal rendelkezem. (Zongora, gitár)

2023. jan. 19. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha leírod a zenei tapasztalaidat, az épp elég. De bolti eladónak szerintem bárhol bármikor az is elmehet, akinek köze nincs a zene műveléséhez, pont a zeneboltban szerintem a többség tudja, hogy mit keres. Ilyen eladói OKJ vagy nem tudom hol tanítják meg az alapokat, az kellhet csak végzettségnek.
2023. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előnyödre válhat a zenei tapasztalat, de kereskedelemben jártas, vagy ilyen végzettséggel rendelkező embereket vesznek fel inkább minden üzletbe.
2023. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mindezek mellett a legkomolyabb erény, ha nem szokásod nagyon érvelni dolgok mellett, inkább erősíted az egyszeri betévedő jó érzéseit, és az a típus vagy, akivel bárki bármikor könnyedén eltársalog, és csupa jó érzéssel töltődik. Mondhatnám, hogy pozitív, de szinte szitokszó már erre. Ilyen alkatilag konstruktív derűben létező emberre gondolj, biztos te is ismersz egyet-kettőt.
2023. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz ilyen jellegű állásajánlatot, benne van, hogy mi az elvárás.
2023. jan. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Jó kiszolgáló készség és fegyelem. Ha tegyük fel valaki pengetőt kér eléboríts egy dobozzal de ha hozzányúl a gitárhoz akkor tíz méter távolságból rá tudj ordítani hogy tegyed vissza összekarcolod. Körülbelül ez a mai elvárás.
2023. jan. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többnyire webáruházat is üzemeltetnek, szóval számtek ismeretek biztosan előny. Persze, ha ilyen ismereteid lennének, nem kéne kispénzért nagy értékekért felelni.
2023. jan. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!