Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Győri Baksa gimnáziumról...

A Győri Baksa gimnáziumról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Nem ismerem Győrt, ezért nagyon az iskolákat sem, viszont továbbtanulás előtt állok és fogalmam sincs melyik iskolát jelöljem meg. Az eredményeim nem lettek annyira jók, a felvételi is ugy ahogy elfogadható, ezért gyengébb gimnáziumokat keresek, és nekem a Győri Baksát ajánlották. Nem tudok róla sokat, azt sem, hogy milyen bejutási esélyem vannak, vagy hogy mennyire számít jó, vagy esetleg gyenge gimnáziumnak. A 7. évvégét tanulás szempontjabol nagyon elrontottam, a 8. félév ilyen 4es körül alakult, szóval a felvételivel egyutt egy olyan 130 pontot sikerult szereznem. Lenne esélyem bekerulni, es tenyleg gyengebb gimnazium? (+ egy-ket ajanlast nagyon megkoszonnek hogy milyen gimnaziumok vannak gyorben, vagy Győr-Sopron kornyeken)

2023. febr. 2. 23:54
 1/3 Belarfo válasza:
100%

Kedves kérdező!


Sajnos rossz hírrel kell szolgálnom. Bár teljes szívemből ajánlom a Baksát, sajnos gyenge eredményekkel nem sok esély van bekerülni. Nagyon magas szinten folyik az oktatás és többszörös túljelentkezés van minden induló osztályban. A két tanítási nyelvű osztályokba különösen. Győr egyik legerősebb és nem utolsósorban legkirályabb gimije.

2023. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Egyet értek az elsővel, sajnálom,de Baksába tuti nem vesznek fel.Én a helyedben technikumokat nézegetnék,sztem ez az eredmény kevés gimnáziumba.
2023. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljes szívvel ajánlom mindenkinek a Baksát. A tanáraim zseniálisak voltak mind emberileg, mind szakmailag. Nagyon szerettem odajárni, néha visszahúz a szívem oda.
2023. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!