Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki ELTE-n onkoltsegesen van?

Van aki ELTE-n onkoltsegesen van?

Figyelt kérdés
Szamomra hihetetlen, hogy valaki tobbet adjon ki egy felevben a tanulmanyaira, mint amennnyit kapni fog egy honapban a kepzes elevegzese utan…

2023. febr. 5. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Te akármennyit fizethetnél, ostoba maradsz.
2023. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, hogy minimum annyi lesz a havi kezdőfizetésem, amennyibe egy félévem került. Azért írom múlt időben, mert két félév után átsoroltak államira.
2023. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak gratulálok!
2023. febr. 5. 20:56
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

Nem értem, hogy most mire ez a rosszindulat…

2023. febr. 5. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Milyen szakról beszélsz?

Egyébként pedig hosszú távon ígyis-úgyis megtérül.

2023. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem jön ki a matek. A tandíjat félévente kell fizetni, ha háromszázezerrel számolom (és vannak ennél jóval olcsóbb szakok), a félév kb. szeptembertől január végéig tart vizsgaidőszakkal együtt, ami 5 hónap, akkor 5 hónapra az ember fizet 300 000 Ft-ot. Ha valaki csak kerek kétszázezret megkap nettóban havonta, akkor is 2 hónap alatt megkeresi egy félév árát, kb. 1 éven belül meg lehet keresni egy 3 éves alapszak árát. Mindenképpen megtérül, főleg, ha azt vesszük, hogy az idővel meg tapasztalatszerzéssel jobb munkahelyek és magasabb fizetés vár kb. mindenkire.
2023. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez egy befektetés a jovobe, szóval aki megteheti, annak megéri. Én is most fizetős képzésen vagyok, mert izgulós típus vagyok. Nem vagyok buta, mert 4-5-eim voltak, de ilyen 90%-os érettségiket nem tudtam összehozni, mert remegett a toll a kezemben és még azt is elrontottam, amit amúgy tudok.
2023. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!