Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Még nem vagyok elkésve ezzel?

Még nem vagyok elkésve ezzel?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimit, 9.-es vagyok.

Az az igazság, hogy napi szinten nagyon sokat gondolkodok azon hogy mi is szeretnék lenni valójában.

Mostanában az óvónő, azelőtt pedig a stewardess érdekelt jobban, viszont azt mondják, az óvónők nem keresnek sokat, illetve kegyetlen gyerekek is vannak, akikkel nem lehet bírni. A légiutas-kísérővel pedig az a baj, hogy nem értem el az aktuális magasságot, (160 cm-től vesznek fel csak) és nincs idejük a családjukra.

Az idegen nyelv megy nagyon jól, a nyelvtan és még egy kicsit talán a földrajz, de tanár semmiféleképpen nem szeretnék lenni.

Emellett a kisgyerekeket nagyon szeretem, (tudom, néha idegtépők) de örömmel tölt el, amikor az osztálytársaim kistesói is megölelgetnek mikor megyek hozzájuk, meg úgy elolvadok tőlük :)

Milyen szakmákat tudtok, amivel jól is lehet keresni, és hozzám illene?


2023. febr. 7. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
ha szereted a gyerekeket, akkor mondanám a kisgyermekgondozót, de azért jó lenne tudni, hogy miket szeretsz csinálni szabadidődben, mik érdekelnek. nagyban függ attól is. én is még csak most kezdek rájönni, valójában mit is szeretnék, pedig már leérettségiztem.
2023. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!