Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 27evesen nem vagyok elkesve a...

27evesen nem vagyok elkesve a szakmatanulassal, foiskolaval?

Figyelt kérdés
Egyedulallo vagyok.Jelenleg az erdeszetnel van munkahelyem es delutan tanulok nemet kozepszintu nyelvvizsgara.Van teherautora jogositvanyom szeretek is vezetni meg szoktam a cegnel hasznalni a kisteherautot de en ugy erzem tobbre vagyok kepes es a foiskolan gondolkozom milyen kene.Ezert is akarom a nyelvvizsgat megcsinalni.Akaratom van rendesen mert akarok.Elvagyok kesve az eletben hogy jo szakember vagy mernok legyek?
2015. máj. 31. 18:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Erettsegim is van
2015. máj. 31. 18:52
 2/3 anonim ***** válasza:
miért lennél elkésve?
2015. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve. Most már rengeteg lehetőség van valamilyen szakot tanulni. 27 évesen nyilván inkább levelező mint nappali jön szóba, de ugyan olyan képesítést ad. Nem minden szakot indítanak levelezőn, de nagyon sokat igen. Ha jó az érettségid még felvételizni sem kell, ha meg még nem jártál felsőoktatásba akkor valószínű államilag támogatottra is mehetsz.

Én most járok levelezőre és rájöttemm, nekem jobban bejön mint a nappali. A korosztály kb. 30-as, de vannak 40-50 körül is páran.

2015. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!