Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megpróbálnom ezt? Nem vagyok már elkésve vele?

Figyelt kérdés

Nos jelenleg 21éves vagyok és szeretnék egy olyan sulit elkezdeni ahol tanulhatnék táncolni komolyabb szinteken.

Férfi vagyok szóval olyan tánc érdekelne mint pl a step up című filmben Hip hop, de lehet komoly tánc is mert maga engem a tánc fogalma az ami érdekel legjobban azt szeretném megtanulni a lépések mellet.

Komoly őszinte válaszokat kérek


2015. febr. 21. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen rendesen, versenyszinten nem hiszem, hogy meg tudsz tanulni táncolni. Vannak viszont olyan amatőr tánciskolák, ahol azért az amatőrnél jóval komolyabb oktatás folyik, egy ilyenbe érdemes lenne jelentkezned, h gondolod. Vannak esetleg táncművészeti szakközép iskolák, ahova az érettségi utáni képzésre lehet jelentkezni, de azt nem tudom, hogy ott milyen a felvételi.
2015. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!