Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetemi felvételinél...

Az egyetemi felvételinél többletpontnak számít a munkatapasztalat?

Figyelt kérdés
Igen tudom kicsit későn kérdem😅Nem vagyok benne biztos, épp ezért érdeklődöm, mert bizonyos hírportálok szerint ez is többletpont lehetőség, a "felvi"-n pedig nincs ott a lehetőségek között

2023. febr. 10. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A felvinek kell hinni. Én még nem találkoztam ilyennel. Max ha a szakleírás külön említi, akkor lehet. Jövőre már lehet, mert ugye lesznek egyetemek ahol személyes beszélgetésre fognak behivni.
2023. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2024-től lesznek egyetemek és szakok, amelyek a 100 intézményi pont keretében adnak munkatapasztalatra plusz pontot. Pl.sote áok.
2023. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Múltkor 20 pontot adtak a chaturbate tapasztalataimért.
2023. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mekis hamburgersütő tapasztalattal max pontot kapsz bölcsész szakon mert a diplomázást követően is ugyanott fogsz dolgozni (mivel máshová úgysem kellesz)
2023. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
4. Véget ért a szünet a gyártósoron nyomás vissza!
2023. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mesterre jelentkezésnél a "szakmai tevékenység" címén én beírtam azt is. A demonstrátorkodás, szakkolis tevékenységek, kutatás, cikkírás mellé. Biztonság kedvéért mindent feltöltöttem, amit tudtam.
2023. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!