Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Gazdálkodási és menedzsme...

ELTE Gazdálkodási és menedzsment (vagy marketing) vélemények, tapasztalatok, tudnivalók ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


ELTE GTK gazdálkodási és menedzsment valamint marketing szakra járók véleményére vagyok leginkább kiváncsi (lehetőleg 2022-ben kezdőkre gondolok)

Mik a tapasztalatok?

Milyen az oktatás, tantermek, zh-k, vizsgák, értékelés, oktatók stb.

Valami olyat hallottam, hogy minden héten zh(ez az összes tárgyra vonatkozik?)

Megnéztem a tantervet- mely tárgyak húzósabbak, fontosabbak?

Milyen a közösség? Gólyatábor? Első félévtől magatoknak veszitek fel az órákat, vagy eleinte kialakítanak csoportokat?

Jelenleg egy másik egyetemen tanulok, de valószínűleg önköltséges formára fognak át sorolni, amit nem is tudok és nem is szeretnek fizetni (mivel valószínűleg így is úgy is csúszni fogok)- ezzel kapcsolatban, ha nem fogadom el az önköltséges formát, akkor megszűnik a jogviszonyom és nem kell visszafizetnem a tandíjat, ugye?


Köszönöm mindenkinek aki valamelyik kérdésemre válaszol, segít!



2023. febr. 28. 09:50
 1/2 anonim válasza:
0%

Droid kepzo.

Amugy sem a gondolkodo emberek kellenek a multikhoz.


Osszeszerelo orszagban.

2023. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Illetve a kollégiumok tol is érdeklődnek, milyen követelmények vannak, elsősöket hova helyezik stb.
2023. febr. 28. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!