Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bejuthatok az orvosira, ha...

Bejuthatok az orvosira, ha nem vagyok kitűnő tanuló?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, 2024-ben fogok felvételizni.

Egész életemben kitűnő tanuló voltam. Idén viszont úgy tűnik ez nem fog sikerülni és matekból négyes leszek.

Ez mennyire rontja le az esélyeimet?

Mennyire kell ebben az esetben jóra sikerülnie az érettségimnek, hogy sikerüljön?



2023. márc. 2. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még simán bekerülhetsz, nem mindenki kitűnő aki orvosira jelentkezik. Az emelteket kell jól megírni, azok számítanak.

Max 2 pontot számít egy évvégi jegy, amit simán behozhatsz az emeltekkel, mert 1% az emelt érettségin szintén 2 felvételi pontot ér.

2023. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Matekból sajnos én is négyes lettem 11. és 12. év végén, azonban jó emelteket írtam, így sikerült elsőre bejutnom orvosira. Ha van bármilyen kérdésed az egyetemmel kapcsolatban, nyugodtan keress meg privátban. :)
2023. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszönöm szépen mindkettőtöknek. :)
2023. márc. 2. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem befolyásolja😊 Nekem is négyes lett a matekom és simán bekerültem. Mivel mindenki erősebb gimiből jön, így soknak nem is egy hanem több négyese is lehetett. Majd ha eljutsz az érettségiig, látni fogod, hogy főleg a két emelt fog nagyot húzni az összpontodon😊
2023. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem voltam matekból 5os gimibe, sőt 3as voltam ha jól emlékszem utolsó két félévben. És közel sem voltam kitűnő. És most az orvosira járok. Úgyhogy hajrá! Sok sikert! ☺️
2023. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
86%
Igen, simán.
2023. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En 11.es 12.ben is matekbol, toribol (abból 12.ben már nem) irodalomból negyes voltam és mégis bejutottam fogorvosira 464 ponttal elsőre:D érettségin is negyes lett a matekom 78%al
2023. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Én 11.-ben KÉMIÁBÓL lettem négyes.

Most orvosira járok. Elsőre felvettek.


Remélem sikerülni fog! :-)

2023. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha összehozod a kellő pontszámot, akkor felvesznek. Ha nem, nem.

Nem kell túlgondolni :)


Bár én villamosmérnökit végeztem, de volt egy négyesem matekból 11-ben. Ennek ellenére felvettek, és el is végeztem simán.

Hajrá, hajrá!

2023. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!