Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szabad bölcsészet a pécsi...

Szabad bölcsészet a pécsi PTE-n színvonalasabb vagy a Károlin?

Figyelt kérdés

Beleértem az oda járó embereket, mennyire barátságos az egyetem, oktatók,stb..


Főleg a vallás tudományok érdekel a szakon belül, de összképben vagyok kíváncsi ki melyikre adja a voksot.


Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!



2023. márc. 4. 17:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
20. Nem tudom, melyik tanszékről van szó, de kizárt, hogy “legfeljebb a végtelen fennhéjázás” lenne jellemző az eltére. Ez csak egy másik egyetem diákjának elfogult véleménye.
2023. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%

Az elte kalap szar. Eltesekt megerősítettek benne, hogy csak a neve van, meg hát ja. Bizonyos réteg oda megy meg juttatja be a gyerekeit mindenáron.


És mielőtt megkapnám, hogy nem vettek fel, azért írom, hát nem. Felvettek. Viszont akkor még nem igazán tudtam hol a helyem, és inkább 1 évet dolgoztam.


Később is megjeloltem ott más szakot, végül nem oda mentem, ponthatár megvolt.


Nem szabadbölcsészetről írom ezeket.


Pécsi egyetemet témánál maradva igenis jónak mondják. Meg nem tudom, hogy megyeszékhely miért vidék. De ismerjük a belpestiek észjárását. A kiskötúton kívül már minden vidék.


Debrecen is persze, a 2. legnagyobb (egyetemi) városunk.


Budapest a minden.

2023. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
13%

22. “Az elte egy kalap szar.”


Ehhez képest a SOTE mögött ez a legjobb egyetemünk.

[link]


Nem tudom, miért lenne az elte “egy kalap szar”.

2023. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!