Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire gáz, ha vizsgaidőszak...

Mennyire gáz, ha vizsgaidőszakban elmegyek 1 hétre nyaralni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptunk 1 utat 1 hétre Olaszországba. Sosem voltam még tengerparton, nagyon várom. Viszont sajnos a fűtési mizériai miatt később kezdődött a suli és nem végzünk júniusban.

Május 30-tól Júlis 7-ig tart a vizsgaidőszak.

Én június 15-től 22-ig mennék nyaralni, nem tudjuk áthelyezni az időpontot, illetve vendéglátással foglalkozom a szezon közepén el sem engednének.

Próbálok úgy készülni, hogy az út előtt abban a 2 hétben amiből tudok vizsgázok, de valószinűleg nem mindenből.

Mennyire gáz? Biztos nem nézik jó szemmel a tanárok, hogy én vizsgaidőszakban a tengerparton nyarok, nyilván jobb lenne vizsgák után, de ez a fűtési szezon bekavart.


2023. márc. 15. 17:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Senkit nem érdekel, hogy te vizsgaidőszakban hol vagy és mit csinálsz. Nyaralás előtt-után levizsgázgatsz, és kész.
2023. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Az út elött megcsinálsz minden vizsgát, utána azt csinálsz, amit akarsz.
2023. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Az oktatókat érdekli a legkevésbé. Ha pedig egy hallgatót érdekel, akkor még elviccelheted, vagy megkérdezheted, hogy mi köze hozzá.
2023. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#2 köszi a tippet 8 vizsgám lesz, azt aligha csinálom meg 2 hét alatt, főleg úgy hogy sokszor egy időpontban vannak


Én nyilván megcsinálnám " előre" aztán jöhet a megérdemelt pihi, de reálisan nézve erre nem lesz esély sajnos.

2023. márc. 15. 17:32
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A tanároknak fogalma sincs, hol vagy vizsgaidöszakban, nem is érdekli öket, meg közük sincs hozzá.

Ha levizsgázol, akkor megvan a féléved, ha nem, pótvizsgázol vagy ismételsz, de nekik ez is mindegy!

2023. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
kutyát nem érdekel, hogy hol vagy 2 vizsga között. Vizsgázz akkor, amikor itthon vagy. Mindenből kötelező legalább 2 (inkább 3) időpontot meghirdetni, tuti nem lesz olyan tárgy, aminek csak abban az egy hétben van vizsgája. Ha mégis, ott időben szólsz a tanárnak, és megkéred, hogy csináljatok elővizsgát.
2023. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Vannak akik ismerőseim facebook-on (ők jelöltek)

Én meg nyilván nem fogom titkolni.

2023. márc. 15. 17:36
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy meg nyaralás után is van még több, mint 2 heted. Nem is értem a problémát.
2023. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#6 legutóbb is volt 3 alkalom, de 3 tárgyból egyszerre igy igazából mindegyikre volt 1 lehetőségem.
2023. márc. 15. 17:37
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ne rakd ki a nyaralós képeket, vagy max utólag.

Nem foglalkozik vele senki, hogy te merre jársz, valószínűleg bőven lesz így is időd a vizsgáidra.

2023. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!