Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire gáz, ha vizsgaidőszak...

Mennyire gáz, ha vizsgaidőszakban elmegyek 1 hétre nyaralni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptunk 1 utat 1 hétre Olaszországba. Sosem voltam még tengerparton, nagyon várom. Viszont sajnos a fűtési mizériai miatt később kezdődött a suli és nem végzünk júniusban.

Május 30-tól Júlis 7-ig tart a vizsgaidőszak.

Én június 15-től 22-ig mennék nyaralni, nem tudjuk áthelyezni az időpontot, illetve vendéglátással foglalkozom a szezon közepén el sem engednének.

Próbálok úgy készülni, hogy az út előtt abban a 2 hétben amiből tudok vizsgázok, de valószinűleg nem mindenből.

Mennyire gáz? Biztos nem nézik jó szemmel a tanárok, hogy én vizsgaidőszakban a tengerparton nyarok, nyilván jobb lenne vizsgák után, de ez a fűtési szezon bekavart.


2023. márc. 15. 17:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nálunk utolsó héten csak az mehet aki már 1x próbálkozott és nem sikerült, tehát igazából nyaralás után 1 hetem lesz.

Képet meg biztos, hogy fogok kitenni.

2023. márc. 15. 19:01
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Om.. akkor ne posztolj Facebookra talán, ha ennyire félsz a tanároktól?

De amúgy kutyát nem érdekli hol vagy, de azért 8 vizsga elég húzós lesz így.

2023. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Ezt írtam eddig is h húzós, de nem tudok mit tenni.

Nem félek csak nyilván nem nézik jó szemmel, hogy én a tengerparton nyaralok miközben ők vizsgáztatnak.....

2023. márc. 15. 19:29
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem nézik semmilyen szemmel. Nem tudnak róla.
2023. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

nem érdekli őket, hogy merre vagy. A nevedet is csak addig tudják, amíg ott vagy a vizsgán.


Kicsit életképtelen a gondolkodásod. A fb-ot is kell tudni kezelni, hogy mit hogyan tesz ki az ember, és 6 hét vizsgaidőszakot is be kell tudni osztani úgy, hogy ebből 1 hétig nem tudsz csak menni.

Ha nem megy, lehet, rossz helyen vagy.

2023. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#16 te aztán tudod :)

Nem ELTE-re járok, sőtt nem is Pestre.

Leírnám, neked ha annyira tudod hogy HÁRMAN!!! azaz 3-an vagyunk a csoportban. És az iskola össz.létszáma sem olyan nagy, tehát hidd el... név szerint ismernek ;).

Másrészt a fb-ot tudom kezelni, a kollégáimnál is be van állítva, hogy ne mindenki lássa mit teszek ki, de mivel 3-an vagyunk és van szóbeli vizsga. ..2 csoport társam fel jelentkezik egy vizsgára megkérdezik, hogy én miért nem?! "Éppen tengerparton nyaral" na az kicsit fura SZERINTEM.

Illetve, ahogy már leírtam volt olyan nem 1x hogy 3 tárgynál egyszerre voltak a vizsgák 3 alkalom.

2023. márc. 15. 20:00
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Ezen a témán nem kell rugózni. Elmész nyaralni, mert ez már el van döntve. Ha nem sikerülnek a vizsgák, annak is lesznek következményei, azt meg viseled. Ez ennyire egyszerű felnőtt emberek között. Nem óvodába jársz.
2023. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ja egyszerű, csak utolsó félév... annyira mégsem egyszerű :)

Nem mindegy, hogy mennyit járok pluszban.

2023. márc. 15. 20:18
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti kérdés még csak annyi volt, hogy gáz-e (válasz: nem), nem az hogy mennyire húzós, és arról se volt még szó, hogy amúgy végzős vagy egy nagyon kis létszámú évfolyamon. Úgy elég nehéz releváns tanácsot adni, ha minden részletet kihagysz, kérdező. Tudod, senki nem gondolatolvasó...


A rendes vizsgáidra is alig lesz időd a nyaralás miatt, nemhogy az államvizsgára, ezért nem értem hogy tudnál ebben a félévben végezni. Nyilván nem fog ez így menni. Ami marad, az marad őszre akkor.

2023. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Az államvizsga tételek már régen ki vannak dolgozva, olvasom minden nap, velük nincs baj.

Minek írtam, volna le a kérdés szempontjából nem releváns részleteket?

A kérdés arra vonatkozott, hogy a tanárok szemszögéből nézve mennyire lehet gáz, csak itt páran már egyből elkönyvelték, hogy megbukok, jövőre vizsgázom stb.

2023. márc. 15. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!