Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen a 6. és a 7. félévet...

Egyetemen a 6. és a 7. félévet le lehet tudni egyszerre?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyeteme válogatja. Alapvetően semmi nem tiltja. De egy orvosi, állatorvosi stb egyetemen kétlem, hogy megoldható (gyakorlatok, szemináriumok teljesítése stb).

De egy humán egyetemen szerintem semmi akadálya hogy megcsináld.

2023. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gazdálkodási és menedzsment képzés
2023. márc. 28. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki egyetemen nem lehet, 15 kredites szakdolgozat (7. félévben) mellett max 20 kreditet vehetsz csak fel, ha leadsz egy kérvény és elfogadják, csak akkor vehetsz fel 20 kreditnél többet. Általában csak akkor fogadják el ha készen vagy a szakdolgozattal, mert korábbi félévekben elkezdted a kutatást. Továbbá van olyan tárgy ami kereszt félévben nem indul szóval ezért is necces.


De gondolom ezt egyetem válogatja, szóval utána kell nézni ennek.

2023. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez nem műszaki, szóval szerintem akkor nincs akadálya.

Megnéztem és ebben, és az előző félévben is fel lehetett venni a 6. és a 7. féléves gyakorlatokat, és a szakdolgozatot is.

2023. márc. 28. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!