Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatikus diploma...

Mérnökinformatikus diploma után általános orvosi szak?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem volna orvos lenni, és az életem során maximum levelezőin szeretném elvégezni az általános orvosi szakot. Ez szerintetek mennyire lenne megvalósítható?

2023. ápr. 7. 00:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Megnézem hogyan végzed el levelezőn azt a rengeteg gyakorlatot. Nem is vagyok benne biztos, hogy indítják ilyen formában, mert ez kivitelezhetetlen.
2023. ápr. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Általános orvosi nem indul levelezőn (szép is lenne..), csak nappali képzés létezik.
2023. ápr. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy előttem is írták, csak nappalin lehet orvosnak tanulni. Ráadásul az olyan nappali képzés, hogy mellette legfeljebb csak alkalmi hétvégi munka végezhető. Arról ne is álmodj, hogy orvosi tanulmányok mellett eltartod magad. Lehetetlen.
2023. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Hat ha az egeszsegugy vonz akkor ott az egészségügyi mérnök msc is.
2023. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Levelezőin nincs orvosképzés, csak nappalin, és ha elhasználtad az ingyenes féléveidet, akkor nem is olcsó. De vannak, akik így is megoldották.
2023. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

"Mindig szerettem volna orvos lenni, és az életem során maximum levelezőin szeretném elvégezni az általános orvosi szakot."

Mi van?? Szerintem te csak a Dr. előnevet, és a milliós fizetést akarod.


Egyébként diplomásként tudhatnád, hogy az orvosi rohadtul nem indul levelezőin, de még esti munkarendben sem. (Már hogy is indulhatna?!)

2023. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
6: milliós fizetés osszejohet neki infoskent is. Par év tapasztalat után vallal külföldi cégnek itthonról munkát aztán ott is van. Infoskent az divat úgyis mostanság.
2023. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi ésszel nem hiszem hogy az a veszély fenyeget hogy valaha is orvos legyél.
2023. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Köszönöm szépen a lepontozást. Végülis csak ugyanazt írtam, mint utánam mindenki más.
2023. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerencsédre rengeteg rettenetesen flexibilis infós programozós állás van, főleg multiknál ahol kb semmit sem kell csinálnod, csak azt a látszatot keltened, hogy valamit csinálsz.


Max nem hiszik azt, hogy te vagy a legélesebb kés a fiókban, de simán tudsz kevesebbet dolgozni.


Ettől függetlenül én úgy hallom az orvosi szakok elég durvák, még a mérnökinfónál is durvább. Én egy mérnökinfót is lehetetlennek hinném az elvégzését normális munka mellett.


20 óra mellett is rettenetesen necces lenne. Orvosinál el sem tudom képzelni.

2023. ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!