Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem vagy közösségszer...

Kereskedelem vagy közösségszervezés??

Figyelt kérdés

Sziasztok, teljesen kétségbe vagyok esve. Sajnos úgy alakult, hogy az első helyen megjelölt suliba (állatorvosi) nem fognak felvenni ezért most el kell döntenem, hogy FOSZK képzésen elkezdem a kereskedelem és marketinget, vagy közösségszervező alapszakra megyek.

A probléma a kereskedelemmel, hogy egy ici picit sem érdekel. Tényleg, egyáltalán nem. Ráadásul az eredményeim miatt csak úgy jutok be az alapképzésre, ha előbb FOSZKra megyek és onnan majd önköltséges kereskedelmi alapszakra..

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, mert a közösségszervezés érdekelne, de nem tudom mennyire lehet vele elhelyezkedni. Ami még érdekelne, az a lovassport szervezés de hát azzal még én is tudom hogy esélytelen munkát találni, úgyhogy arról letettem. Szeretnék olyan diplomát amivel nem fogok éhen halni, de nem tudom képes lennék e négy évet tanulni kereskedelembe, úgy hogy egy kicsit se érdekel (persze még sose tanultam kereskedelmet, szóval ki tudja talán megszeretném, de amit ismerőseimtől hallottam, az alapján nem valami szimpatikus, azért jelöltem meg mert ezzel talán tudnék kezdeni valamit..)

Vélemény? Segítség? Ötlet? Melyiket válasszam?

21/l


2023. ápr. 7. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el előbb dolgozni így, ahogy vagy, hogy tisztába jöjjél vele, egyáltalán mit akarsz, mert így nem lesz elég motivációd hozzá, hogy bármilyen képzést végigcsinálj, félbe hagyni meg mi értelme lenne?
2023. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért tetszett az állatorvosi? Gondolom, akkor emeltezel miatta bioszból, más bioszosabb irány nem érdekelne esetleg jövőre? Ha a kereskedelem egyáltalán nem érdekel, akkor azt nem ajánlom.
2023. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!