Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemi szak tart...

Melyik egyetemi szak tart szinte csak online órákat, online oktatást?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék bejárni az egyetemre bizonyos okok miatt, ha lehet vizsgázni is csak online, vagy gyakran online. Tudnátok mondani konkrét példákat, akár saját tapasztalatot, vagy ismerősét?

#egyetem #oktatás #online #Online órák egyetem
2023. ápr. 9. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Akkor te nem is egyetemre akarsz menni, hanem valami díszpinty-képzésre mennél...

Ebből semmi jó nincs, ha minden online folyik. Tudom, ez a trend és tudom, emiatt le leszek pontozva (secunder), de felesleges mindent digitalizálni...


Ha infrastrukturális okai vannak, akkor jobb logisztikán járjon az agyad, ha tanulásmódszertani, akkor sokkal egyszerűbb lenne a közbenső lépcsőfokot megugrani, hogy érett legyél az egyetemre, ha pszichés, akkor a gátakat próbáld leküzdeni, ha anyagi, akkor meg lehet, érdemes utánanézni a lehetőségeknek, ha munkaszervezési gond van, akkor max mész levelezőre...


A lényeg, gondold át, mennyire is akarsz menni egyetemre és valami kamuképzést akarsz elvégezni, amit senki nem vesz komolyan, vagy valami érdemit, amivel akár tovább is mehetsz...

2023. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Létezik olyan hogy levelező vagy nappali formában indul a képzés.
2023. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nézd meg a felvin, hogy mely szakokból indul távoktatás.
2023. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-GTK mesterszakjai online folynak, csak a vizsgák vannak jelenléti formában.
2023. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Távoktatásra is tudsz menni
2023. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!