Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Romániai magyarok! Szerintetek...

Romániai magyarok! Szerintetek online lesz ismét az egyetem októbertől?

Figyelt kérdés
Én Kolozsváron tanulok a Babes-Bolyain, és mindenhol azt irjak, hogy lehetőség szerint visszamegyünk, de ha pont akkor tör ki a vírus negyedik hulláma, van rá reális esély hogy itthon maradunk?

2021. aug. 5. 22:04
 1/7 anonim válasza:
88%
Van rá reális esély. De remélhetőleg nem lesz online tanulás. Én már nagyon unom. Az biztos , hogy a jelenlegi forgatókönyv szerint rendesen fizikai jelenléttel kezdik az iskolákat és egyetemet. Nagyon remelem így is marad. De fel kell készülni bármire. Most jelenleg az oltasra megy ki minden
2021. aug. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
A Babesen nem csak az oltottaknak és tesztelteknek lesz jelenléti oktatás?
2021. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudom! Én be vagyok oltva, de nem szeretnék jelenléti oktatást, főleg nem Kolozsváron, ahol az élet 3x annyiba kerül mint itthon (pedig nem faluban lakok, hanem megyeszékhelyen). Olyat is hallottam már, hogy aki nem szeretne, az kérheti hogy online maradjon, ez viszont nem hivatalos info…
2021. aug. 6. 08:04
 4/7 anonim válasza:
0%

Én úgy tudom , hogy kérheted az online oktatást míg ez a járvány helyzet van.

De ha nem szereted Kolozsvárt , akkor miért jelentkeztel oda ? Egyetemi város , normális , hogy hatalmasak az összegek

2021. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az hogy miért oda jelentkeztem, bonyolult… maradjunk annyiban, hogy mikor jelentkezni kellett, beállt a covid, és nem mertem külföldre jelentkezni, féltem hogy két szék közé esek. Úgyhogy maradt Kolozsvár, Romániában jobb egyetemet nem találtam
2021. aug. 6. 12:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen az anyagiakkal van gondom, egyszerűen nem szeretem azt a várost.
2021. aug. 6. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bízom benne, hogy online lesz.
2021. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!