95-100%-os emelt szintű érettségi matekot és fizikát lehetséges 1 éven belül szerezni, ha 2-es voltam matekból, fizikából nem érettségiztem?

Figyelt kérdés
Ha nem, mennyi időbe telne?

2023. ápr. 17. 17:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ami nem jelenti, hogy neked is sikerülne.
2023. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szerinted átlagban napi 3 órát szánva rá sikerülne?
2023. ápr. 17. 17:31
 3/30 Baluba ***** válasza:
100%
Nekem vannak kétségeim. 95%-os emelt matekhoz és fizikához már kell érzék a matekhoz és természettudományokhoz (ellentétben mondjuk közép 95%-al), és én még nem láttam olyat, hogy valakinek van érzéke a matekhoz, mégis 2-es közép érettségit ír. Azért sok sikert, ha beleveted magadat.
2023. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

#2: erre senki nem fog tudni válaszolni.


Nem mindegy, hogy azért voltál kettes matekból, mert nem érdekelt, vagy mert diagnosztizálatlan diszkalkuliás vagy.


A tanulásra szánt idő meg egy dolog, megint más, hogy mit csinálsz, mennyire hatékonyan tanulsz.

2023. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#4 - Nem érdekelt a tanulás. Rendkívül jó voltam matekból, úgy volt, hogy emelt szinten fogok érettségizni, de az utolsó évben egy akkori barátnőm miatt teljesen elhanyagoltam mindent, és én aberrált az érettségit is összecsaptam.
2023. ápr. 17. 17:42
 6/30 A kérdező kommentje:
#3 - Pl. egy átlag ember átlag képességekkel 1- 1,5 év alatt mennyit érhet el?
2023. ápr. 17. 17:42
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk volt az osztályban egy lány aki borzasztóan orvos szeretett volna lenni, ezért kellett volna neki egy nagyon jó közép fizika érettségi.

Nem volt rossz tanuló, 3-as fizika, erős 4-es matek, és napi sokkal több mint 3 órát tanult, de kaptunk egy olyan feladatot, amilyen korábbi években még nem volt, semmi extra, csak egy kicsit gondolkodni kellett volna még megtalálni a képletet a függvénytáblázatban, de kifogott rajta... Alig lett meg szegénynek a 4-es, végül bölcsész lett belőle.


Ezekhez a tárgyakhoz kell egy bizonyos típusú gondolkodásmód, ami szerintem egy olyan embernek aki világ életében 2-es volt belőle egyszerűen nincs meg.


(Én 5-ös voltam matekból és fizikából is, mérnök diplomám van, de szerintem soha a büdös életbe nem tudnám a fizika emeltet 90% felettire megírni, ha éjt nappallá téve tanulnék akkor sem.)

2023. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
ha valoszinuseget szamitasz megkapod a valaszt. kezdesnek
2023. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Baluba ***** válasza:
100%
Szerintem átlag ember átlag képességekkel 1 év nagyon kemény munkával elérheti a 80%-ot.
2023. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd el, és nézd meg, mire jutsz pl. egy hónap alatt.
2023. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!