Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosi egyetem kisgyerek...

Fogorvosi egyetem kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Járt valaki úgy fogorvosi egyetemre vagy esetleg sima orvosira közületek, hogy mellette kisgyermek várta otthon? Ha igen, tudnátok mesélni, hogy mennyire tudtátok összehangolni az egyetemet az otthoni dolgokkal?
2023. máj. 3. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
apum fogorvos. azt mondja o akkoriban biztos nemtudta volna. de o dolgozott egyetem mellett
2023. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Minek kellett a gyerek?ez sosem értem! amíg nincs karrier, nincs jövőkép, nincs megfelelő lakhatás, kocsi stb... minek a gyerek? Koloncnak?
2023. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
2es .. van hogy megtörtenik. es lehet epiteni jovot gyerekkel is. söt...a legtobben ugy teszik. ha manapsag varsz mig van kocsi, sajat haz minden kiraly akkor 45 vagy...na akkor minek az elso gyerek? hogy nagypapa / nagymama korban menjel a ballagasara? kösz nem
2023. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán gyerek sem kell! Fideszes vagy talán, hogy ennyire gyerekközeli vagy? Tele van a világ emberrel, minek még ide elleni még egyet? A hanyatló nyugaton erre rájöttek már!

Amúgy itthon is, csak szépen eltűntették a jelentést! (7 millió ember elég lenne az országba egy komoly kutatás szerint, hatalmas élettér nyílna, magas képzés, infrastruktúra stb... aranyvilág lenne. De ha teleellik akkor csak összeszerelőket szülnek a nők semmi mást!)

2023. máj. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es szomoru maganyos ember lehetsz
2023. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már van egy diplomám, állásom, házunk, autónk és jövőképünk is van kedves #2 válaszoló..
2023. máj. 6. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Most ne azon legyünk fennakadva, hogy van gyerek, a kérdés nem ez volt.


Hanem, hogy el lehet végezni gyerek mellett.


Szerintem az orvosi az egyik legnehezebb szak, és sok áldozattal jár, így elég sok kitartás kellene hozzá.


Egyszerűbben megfogalmazva én nem hiszem hogy sikerülne, de végülis ha kihagyod ha meg sem próbálod, azt egy életen át bánni fogod.

2023. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!