Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vidékről Pestre szeretnék...

Vidékről Pestre szeretnék átmenni egy másik iskolába, milyen lehetőségeim vannak és mennyi esélyem?

Figyelt kérdés
Eddig is 8 évfolyamosba jártam, és a pesti Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnáziumot szemeltem ki, mert továbbra is nyolcévfolyamosban szeretnék tanulni. Most felköltözünk Pestre. Eddig végig kitűnő voltam, tavaly évvégén és most félévkor lett az infóm 4es, idén évvégén max 3 db 4esem lesz, magatartás-szorgalom példás. Mennyi esélyem lehet, hogy felvesznek? Gondolom az osztályok már tele vannak. Vagy esetleg tudtok ajánlani jó gimiket Pesten? Köszi előre is:)

2023. máj. 4. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A szüleid keressék az iskola titkárságát!
2023. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre csak az adott iskola tud válaszolni érdemben.
2023. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2023. máj. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!