Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg dolgozok , de szeretn...

Jelenleg dolgozok , de szeretném letenni a mertervizsgát levelezőn . Az oktatások pénteken és szombaton lehetnek ? És a vizsgák is ezeken a napokon vannak ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

A Kádár-érában sok százezren estin es levelezőn végezték a közép-és felsőfokút, munka és gyerek, család, háztartás mellett.


Neked is megy. Csinálni kell.

2023. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nézz utána, jár-e tannulmányi szabadság, mert a vizsgákra fel is kell készülni.
2023. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Mi az a mestervizsga?
2023. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én levelezőn végeztem, igaz alapszakot, bár a mesterképzés is kb ezen az elven megy, ha erre gondolsz.

Tudni kell gazdálkodni az idővel, és pl. nekem nem járt tanulmányi szabadság sem, sőt sok szabadnapot a munkáltató kötött ki, így volt, hogy emiatt pl. néha kihagytam konzultációt, és vizsgát igyekeztem szombati napra felvenni, akkor is, ha az volt az első alkalmak egyike, és emiatt gyorsan kellett tanulni. Viszont nem hirdet sok tanár szombati vizsgát, így erre nem érdemes sajna számítani, hogy mindent szombaton el tudsz intézni. Viszont teljesíthető, ha muszáj, akkor táppénz ott van.

2023. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!