Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti gimiben érettségi lehetsé...

Esti gimiben érettségi lehetséges így? Már csak egy tanévem maradt.

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony az oktatás színvonala, én pedig kb egy stresszelős, vizsgák előtti magolással tartok egy 4-es 5-ös szintet, de ahogy felmondtam őket, el is felejtem. Ha meg előbb kezdenék neki, szintén nem maradnának meg, mire vizsga lenne

Csak a szóbeli tételeket kérdezik vissza, 3 vagy 4 vizsga van egy évben. Van összesen egy tanár, aki tényleg lelkiismeretesen tanít ( magyar ) viszont a többi olyan, hogy szó szerint a semmire ad kettest, volt olyan tanár, akit 2 éven keresztül egyik órán sem láttunk. 1 évünk ,, online oktatással " ment el, itt megint nem tartott órát senki sem. Most itt vagyunk mindjárt 12-ben, és hiába nézem az érettségi feladatokat, egyáltalán nem tudom, hogyan kéne kilogikázni a megoldásokat, megírni egy fogalmazást töriből, vagy rájönni a földrajz feladatok logikájára. Ha ezek nem mennek magamtól, felnőttként, akkor retardált vagyok? Tudom, hogy nem lehet mindent a tanárokra fogni, plusz, hogy egy felnőtt gimnázium eleve gyengébb, de az évek alatt tényleg nagyon minimális dara ment le mindenből, vagy az sem. Nagyobb gond lehet viszont, hogy én hülye, azt sem sajátítottam el, hogyan kell rendesen, hatékonyan tanulni. Egyáltalán meg lehet tanulni több éves anyagot egyedül, pár hónap alatt? Eléggé kétségbe vagyok esve.



2023. máj. 29. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts jegyzeteket és csak azt tanuld meg, lehetséges!
2023. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!