Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel vagy...

Pénzügy és számvitel vagy logisztika?

Figyelt kérdés

Nézegettem a technikumi képzéseket, és a logisztika és a pénzügyi számviteli ügyintéző ami a leginkább érdekelne, viszont a kettő közül nem igazán tudok dönteni, hogy melyikkel járnék jobban.


Ez a két szakma önmagában, tehát diploma nélkül mennyit érne? El lehet velük viszonylag könnyen helyezkedni?


Későbbiekben szóba jöhet (és tervezem is) az egyetem vagy akár egy mérlegképes ha pénzügy, de érdekelne hogy ezek nélkül mennyire éri meg a 2 éves technikumi képzés, illetve hogy a kettő közül melyiket érdemesebb elvégezni?


Ti mit gondoltok? 🙂



2023. jún. 21. 16:24
 1/1 anonim válasza:
100%
Ugyanígy vagyok a kettő között gondolkozom valamelyiken én Először pénzügyi re mentem de át jelentkeztem utolsó pillanatban logisztikára a pénzügyi elég száraz nak tűnik nekem ilyen magolos a diploma pedig azért elég fontos lenne de még úgyis fog változni a véleményed mire végzel..
2023. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!